שנת שמיטה בעיצומה
בא לקיים את מצוות השמיטה

בשלמות ההידור על ידי קניית
חלקת עץ פרי בישוב יסודות
ותזכה בברכת בורא עולם

אז... איך זה עובד?

שלב ראשון

קניין כסף

שוכרים חלקה עם עץ פרי מפרדס הישוב יסודות שיושבת בשביעית ומקיימים את כלל מצוות השמיטה הנדירות ובהידור מושלם.

—Pngtree—hand dollar money currency charity_5243861 (1)
Asset 1@4x

שלב שני

קניין שטר

מקבלים שטר קניין מיוחד חתום על ידי הבעלים בו מפורט היכן החלקה האישית שלכם.

שלב שלישי

מפקירים ובאים לבקר

באים לבקר בכל זמן בחלקה שלכם בשנת השמיטה וחווים את מצוות השמיטה מקרוב ובאופן מוחשי.

—Pngtree—3d round soil ground _5315891 (1)

כל התהליך הרכישה, ההפקרה וניסוח שטר הקנייה נעשה בליווי הלכתי ע"י רב הישוב יסודות ובברכת גדולי ישראל

כל הסיבות

לקיום מצוות שמיטת קרקעות בהידור ישירות מהחקלאי

א. מצוות נדירות בזמן הזה

שתי מצוות נדירות מרכזיות זוכה מי שמקיים שמיטת קרקעות בזמננו האחת "ושבתה הארץ שבת לה'"  דהיינו הפסקת כל מלאכות הקרקע בחלקתו בשנה השביעית, והשניה – "והשביעית תשמטנה ונטשתה", המצווה על הפקרת היבול הגדל בקרקע.

ב. ההידור הנחשב ביותר 

לא באמצעות שליח וללא מתווכים, כאן שוכרים חלקת עץ ומקבלים שטר השכרה עם המיקום המדויק של החלקה שלכם ישירות מבעל פרדס יראי שמיים, ובכך מקיימים את המצווה בשלמותה ללא חששות ובלב שלם ורגוע כאשר תוכלו לבוא לבקר ככל שתחפצו בחלקה השייכת לכם.

ג. ברכת השפע 

הזוכה לקיים מצוות שמיטת קרקעות הרי הוא זוכה בברכה וסגולה מיוחדת שהבטיח הבורא לשומרי שביעית לשפע רב ועצום "וְצִוִּיתִי אֶת בִּרְכָתִי לָכֶם בַּשָּׁנָה הַשִּׁשִּׁית וְעָשָׂת אֶת הַתְּבוּאָה לִשְׁלֹשׁ הַשָּׁנִים". ברכה שכל אחד ואחד חפץ בה.

ד. קיום פרוזבול כהלכה

כנהוג בסוף שנת השמיטה נוהגים לכתוב את שטר הפרוזבול כדי להגן על החובות מפני מחיקתם, בהלכה מובא כי יש צורך שלחייב תהיה קרקע מושמטת כלשהיא, אפילו אם היא שווה פחות מהחוב. זה אחד הסיבות שיהודים רבים מקפידים לקנות חלקת קרקע טרם השמיטה.

ה. בעקבות גדולי ישראל 

מרנן ורבנן גדולי הדור זצוק"ל ושיבדלט"א מכל העדות והחוגים נהגו ונוהגים לקיים את המצווה הנדירה של שמיטת קרקעות כהלכתה על כל פרטיה ודקדוקיה באמצעות השכרת חלקת עצי פרי שזהו ההידור ההלכתי הראוי ביותר וכפי שפסק מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א שבאמצעות שכירת עץ פרי מקיימים את המצווה החשובה כראוי ואף שכר עץ לקיום המצווה.

ו. קירוב הגאולה

בקיום שמיטת קרקעות זוכה היהודי להגיע לשיא השלימות של גילוי דבר ה' במרחבי הארץ כולה ומרן רבי חיים שמולאביץ זצוק"ל כתב כך "ע"י שמירת השביעית נזכה להיגאל שנית בקרוב במהרה בימינו אמן" שנת השמיטה, שהיא השנה השביעית – כמו השבת,  מייצגת את ימות המשיח והוא התשתית לגילוי השכינה בארץ כמובא בספרים ועל ביטולה נאמר במסכת אבות "גלות באה לעולם" . 

ז. תומכים בגיבורי הכח

על ידי שכירת חלקת העץ תזכו לתמוך בעוד חקלאי גיבור כח בישוב יסודות המשבית ומפקיר את שדהו.

ח. כל אחד יכול 

לאור העובדות המרוממות לא נותר אלא רצון עז לקיום המצווה הכבירה והמסוגלת, לשם כך ובס"ד עלה בידינו לסבסד את עלות הרכישה של חלקת עץ פרי וזאת כדי שכל יהודי שרוצה להיות חלק בברכה העצומה הזו יזכה בכך.

רבני הארגון

במסר על גדולת המצווה

Play Video
Play Video
Play Video

מראות מהשטח

Play Video
Play Video
Play Video

אז... שניגש למצווה?

אם גם רוצים חלק ב'וְצִוִּיתִי אֶת בִּרְכָתִי' רכשו את חלקת שלכם בישוב יסודות , תקבלו את שטר הקניין החתום וכמובן תוכלו לבא לבקר בכל זמן בחלקת העץ האישית שלכם בכל זמן שתבחרו.

רכשו כעת במחיר שלא יחזור

180 ש"ח בלבד!

לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר במוקד מקדשי שביעית 077-211-0468
או הירשמו כאן

מי אנחנו?

מקדשי שביעית – לזכות כל יהודי במצוות שמיטת קרקעות

אחת לשבע שנים זה קורה – שנת השמיטה, בה נצטוו בני ישראל, להפקיר את אדמותיהם בארץ ישראל.

שתי מצוות מרכזיות זוכה מי שמקיים את מצוות שמיטת קרקעות – האחת "ושבתה הארץ שבת לה'" והשניה – "והשביעית תשמטנה ונטשתה" ובנוסף זוכה לברכת 'וציוותי את ברכתי' השמורה לשובתי השביעית ומסוגלת לברכת השם.

מצוות אלו היו במשך כל שנות הגלות חלומם של יהודי הדורות שהיו מוכנים למסור את נפשם עבור המצוות העצומות התלויות בארץ ישראל.

ארגון 'מקדשי שביעית' בשיתוף הישוב יסודות הוקם בהכוונת ובעידוד גדולי ישראל כדי לתת מענה בקלות ובהישג יד לרבבות חובבי המצוות החפצים לזכות אף הם במצווה המסוגלת הזו.

לשם כך אנו משכירים חלקות קרקע עם עצי פרי מהשדות והכרמים שבישוב לכל יהודי החפץ במצווה כפי שנוהגים גדולי ישראל ובכך לקיים את מצוות שמיטת קרקעות לחומרא.

אצלנו תשכרו בסבסוד של 180 ש"ח בלבד את חלקת הקרקע באופן ישיר מהחקלאי ותקבלו שטר קניין עם מיקום מדויק על חלקת הקרקע ועץ הפרי שלכם שיהיה חתום עם בעל הקרקע.

אל תחמיצו את המצווה ההיסטורית הזו. מהרו לשכור חלקת עץ פרי – המלאי אוזל.

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook